Babyprints Wall Frame White- ramka na zdjęcie plus odcisk stópki, rączki
Babyprints Wall Frame White- ramka na zdjęcie plus odcisk stópki, rączki Babyprints Wall Frame White- ramka na zdjęcie plus odcisk stópki, rączki_1 Babyprints Wall Frame White- ramka na zdjęcie plus odcisk stópki, rączki_2

Babyprints Wall Frame White- ramka na zdjęcie plus odcisk stópki, rączki

Producent: Pearhead

Symbol: wall.frame.wh.

99.99 zł

Oferujemy unikalne produkty renomowanej i znanej na całym świecie firmy Pearhead. Akcesoria te wykonane są z materiałów nietoksycznych, przyjaznych dziecku, wyróżniają się wyjątkowym designem i najwyższą jakością wykonania. Filozofia firmy Pearhead to tworzenie idealnych produktów od narodzin koncepcji do chwili dostarczenia ich do Państwa domów.

Prosty i klasyczny, babyprints wall frame, to elegacka ramka, w której umieścisz zdjęcie maluszka oraz   unikalny ślad jego stópki lub rączki. Jest produktem najczęściej wybieranym przez nowych rodziców Dzięki uniwersalnemu designowi, ramka doskonale komponuje się z różnorodnymi wnętrzami twojego domu. Drewniana, bezpieczna ramka wykonywana jest ręcznie w taki sposób, żeby ułatwić i umilić pozostawienie śladu rączki lub stópki przez naszego bobaska.

 

W zestawie:

Materiał do wykonania śladu stópki lub rączki


Produkty firmy Pearhead to idealne prezenty nie tylko świąteczne:))

Atrybuty produktu

Zwiń atrybuty produktu Rozwiń atrybuty produktu
Materiał drewno
kolor biały

Opinie o produkcie

Zwiń opinie Rozwiń opinie

Brak opinii o tym produkcie

Dodaj swoją opinię